Mu?i v sukních podruhé

a snad ne naposledy

Zhruba před rokem jsem zveřejnila své úvahy na téma pánských sukní a zalitovala hrubého opomíjení tohoto krásného a klasického kousku v západním šatníku. Následně se ozvalai i příznivci, z nichž většina evidentně hlavně čeká na příznivější společenské prostředí.

Uplynulo oněch pohádkových dvanáct měsíčků a kde nic, tu nic. Alespoň v našem krajském maloměstě jsem sukni na chlupatých lýtkách nepotkala, což mě zase tak moc nepřekvapuje, tady platím sem tam za exota i já a to jsou na mě sukně společensky přijatelné odjakživa.

Situace je, zdá se, pořád stejná, mola se sukněmi na osvalených modelech neplní a v obchodě by na mě pravděpodobně koukali stejně vyjeveně jako loni.

Až dneska mi po dlouhé době přišel do komentářů vzkaz. A protože si myslím, že by neměl zapadnout, dávám ho ještě sem, aby teda nezapadl.

Pochod mužů v sukních ulicemi Prahy 
Samuel, 15.03.2007 12:21

Kdo má zájem o setkání a demonstrativní pochod ulicemi Prahy mužů v sukních?
Napište mi na:
Přesné místo a čas bude upřesněn v průběhu dubna 2007.
Předpokládaný termín akce: 1.- 8.6.2007
Místo konání: Praha

 

Trochu se stydím, že jako propagátorka tohoto trendu jsem ještě svým mužům sukně nepořídila. Sanyn je nadále odkázán nosit doma v rámci pohodlí moje dlouhý zavinovačky a syn nahrazuje klasickou sukni středověkými suknicemi, které s oblibou obléká kdykoliv a kamkoliv, což teda snad alespoň zčásti zachraňuje náš rodinný handikap.

Takže muži, co si o tom myslíte ?

Jestli do toho mám co mluvit, já bych byla pro ;-) Akorát se vzhledem k současné situaci bojím že bejt chlap, asi bych musela zalkat: "Ježíši, ale já nemám co na sebe!"

 


 

Přečteno 1803x

Související odkazy:

 
Komentáře
Magrátka, Reagovat ->
, Reagovat ->
, Reagovat ->
, Reagovat ->
, Reagovat ->
Magrátka, Reagovat ->
, Reagovat ->
, Reagovat ->
, Reagovat ->
, Reagovat ->